Elektronik per VW Polo

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik VW Polo Bosch 0 261 206 751 030 906 032 AP

Nr i Artikullit 0133

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim