Koka E Vullanit per Citroen Jumper buss

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kok Vullani /Timoni per Citroen Jumper Bus 244, Z_ 2.0 2002/04-2015/12 1998 ccm, 81 KW, 110 PS

Nr i Artikullit - 1100

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim