Koka e Vullanit per Citroen Jumper Buss

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kok Vullani per Citroen Jumper Bus CITROEN 1310352080 230P

Nr i Artikullit - 1109

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim