Koka e Vullanit per Fiat Ducato,Citroen

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Koka e Vullanit 15L00779 Citroen Jumper Fiat Ducato 230 2,5D

Nr i Artikulli 1097

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim