Koka e Vullanit per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Ducato 230 Koka e Vullanit/Timonit 1323199080

Nr i Artikullit - 1093

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim