Koka e Vullanit per Fiat Punto 188

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Punto 188 koke e Vullanit/Tiomonit 37502371

Nr i Artikullit - 1079

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim