Koka e Vullanit per Iveco Daily

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iveco Daily 29L12 Bj.2000 original Kok e Vullnit/Tiomonit 500306763 ZF 7852974431

Nr i Artikullit 1099

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim