Koka e Vullanit per Pegueot Boxer 230 2.5 TDI

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lenkgetriebe TRW 15000779 304291080 4004E4 Peugeot Boxer 230 2.5 TDI / Jumper

Nr i Artikullit - 1102

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim