Koka e Vullanit per Pegueot Boxer,Fiat 2.5

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Koka e Vullanit 01304291080 Peugeot Boxer Fiat 2.5 D 63 kw

Nr i Artikullit - 1090

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim