Koka te Vullanit per Fiat Seicento

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 12 Tet 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lenkgetriebe 7627830 für Fiat Seicento BJ 99

Nr i Artikullit - 1075

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim