DISA PJES PER FIAT BRAVO DHE FiIAT BRAVA...

0 EUR

Shitet nga: Pjes per fiat 01 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
JAN VETEM KETO QE SHIFEN ME POSHTE.. STOPA PER FIAT BRAVO 30 euro BOSH POMP PER FIAT 1.9 T D 80euro MOTORRI KLIMES PER FIAT 30 euro DINAM PER FIAT 20euro REKET E DRITAVE 30 euro ANGLLASER PER1.2 BENZIN 25 euro DRITA E MBRENDSHME 20 euro .............. SHPRIC 12 BENZIN VITI 99 70 euro TE GJITHA PUNOJN NE RREGULL TEL 383 44 192 578
Pjes per fiat
044192578
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione