Motorr per mercedes 250 dizell perfekt

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Zef 12 Qer 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shes motorrin per mecedes 250 ne gjendje perfekt i ardhur nga jasht me vetur e kam shkaterruar per pjes dmth posedoj vetem motorrin dhe minjaqin motorri 350 ero ndersa minjaqi 200
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione