shiten pjest me qmim te volitshm

Shitet nga: 045 515 937 Dje 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Pjesë rezerve
1 Shes 2 amortizerat komplet per Ford fiesta ose courier
2 Anglaserin
3 Allternatorin u shit
4 2 Farat perpara
5 Flutra e lladnjakut
6 Rraketi me pllastik te braves
7 2 mbajtesit e matorrit
8 2 pashqyret
9 Qilsi dhe iriqi nxemjes nxemjes
10 boca hidraulikut
11 Sajlja e gazit
12 Harmonika e uspuhit
045 515 937
045 515 937
Leaflet
Në fillim