Interkoler tauregit 3.0

Shitet nga: Miloti Sot 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes ceven e interkollerit te tauregit kjo cev kapet ne turbin dhe ne interkoller per info nr kontakti 049361970..........................................................................................................................................................
Leaflet
Në fillim