Pjes per mercedes 250

0 EUR

Shitet nga: Albi 22 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes pjes per mercedes E250 jan 2 krillat rezervari karrikat tapacirat maska menjaqi me 4 shpejsi manual si dhe 4 dyer komplet me mekanizum e xhama vrejtje e shoferit esht e nryllt tjerat ngjendje tmir per me shum;+38348360859
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione