shes diskat per golf 5,sharan 01--> dhe passat 4

15 EUR

Shitet nga: Beni 20 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes diskat e par dhe te mramt per
Sharan dhe pasat gjendje shum te mir
Qmimi 15€ copa
Leaflet
Në fillim