Altenataro denam

25 EUR

Shitet nga: Dashnor 01 Gush 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prizren
Pajisje
Pjesë rezerve
Sheitet alranatori per ww golf 2 dhe golf 3 benxen 1,8 altenatori posht ne gjendje te mir mush mir nuk oshtan ne llagera
Dashnor
044684032
Leaflet
Në fillim