Shitet motori i Touranit W 1.9 TDI

Shitet nga: Naser 08 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 28 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorin e Touranit W 1.9 TDI i sapoardhur nga Gjermania i servisum dhe ne gjendje shum te mire dhe me garancion. Te gjithe te interesuarit te lajmrohen ne kete numer ne Viber 00491729108470!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim