Rimorkio Kolic 750 kg

Shitet nga: Azem Muriqi Sot 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio esht ne gjendje te mir. Mushamaja hapert nga te gjith anet veqmas dhe ka 2 dritare qe hapen per gjera te xhata, mjeti esht ne Pejë dhe akoma me targ Gjermane

Qmimi esht i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim