Rimorkio

Shitet nga: Naser 10 Tet 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet rimorkio ne gjendje shum te mir teknike e spo prodhuar
Posedon ndriqim
E pershtatshme perqdo lloj automjeti
Me dimezjone 1.80cm x 1.14cm x 70cm
Qmimi i arsyeshem dhe i didkutushem
Leaflet
Në fillim