Rimorkio per bager 2.5t-3t

0 EUR

Shitet nga: Haxhi 24 Jan 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Pajisje
Rimorkio
Rimorkio per bager 2.5t-3t e ardhur nga gjermania me dogan te paguar per me shum info nr per kontakt :044150377 dhe 049833292 viber
Leaflet
Në fillim