Shitet prokulica qmimi 250 euro

Shitet nga: Milaim 11 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Rimorkio
Shitet prokulica ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem dhe te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim