Grill per VW GOLF 4 me folie carboni

15 EUR

Shitet nga: Qëndrim 27 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Grill per Volkswagen Golf 4 , grilli (pjesa) eshte e pshtillur me folje te karbonit dhe eshte ne gjendje shum te mire. Qmimi i fundit 15 euro
Qëndrim
044979984
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione