LED Dritat per Kerr

Shitet nga: Izet 12 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
kame per te shitur LED Dritat me dezajn te veqant qe kane dal ne shitje dhe ai i cili i ka të montuar në kerr jame unë dhe preferoj të tjerët Sepse është një knaqesi kane drita të bardha dhe shenjë sinjali. shikoj fotot .
jane te blera në gjermani München dhe mundem ti dërgoj për kosovë Viti. ai që ka interesa serioze me lajmron në +491623830590 Transporti për Kosovë dhe dritat gjithsej 85€ .
mund të bëj edhe instalimi .instalimi mund të bëhet në këtë kohë prej 20.12.2019 ë deri me 29.12.2019
kame Profesion të kryer për instalime me led mund të shikoni se qka kame investu në W205 timin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim