LED Prag i deres per kerr te ndryshme

Shitet nga: Izet 26 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
ata qe dojn veturen e vet me një design të veqant .mundem me be porosinë 4 copa 180€ .porosia bëhen nëse bëhet kapari 100€ ateher bëj porosinë dhe transporti prej Gjermanis për kosovë 20€ gjithsej 200€.
për Golf 5.6.7 .passat. Shkoda Oktavia .BMW E46 dhe BMW të reja . Mercedes w203 w204 w205 etj. Audi për q serinë dhe tjera .Seat Ibiza. sipas dëshirës ka ngjyr të kuqe .kaltert dhe bardh.per keto kerre që janë cekur
mund të më kontaktoni në +491623830590 ose në merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim