shtaga per skija BLIZZARD

Shitet nga: sahit 18 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes shtagat per ski te sapo ardhura nga austria me firmen BLIZZARD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim