Mjete per mekanik

Shitet nga: driton 08 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kompresor 160l,co2 150ampera,lift per vetura,viti.2003.3t.plus te gjith qelsat per auto mekanik,si dhe disa pjes te veturave,te gjitha ne gjendje pune.
Leaflet
Në fillim