Kompresora te klimes

Shitet nga: Bashkim Sot 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes te gjitha llojet e kopresora te klimes per te gjitha veturat te rij dhe te vjeter
Bejm mbushjen dhe servisin ne menyr profesionale
Proklima Ferizaj 044121651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim