Pjes per vetura

0 EUR

Shitet nga: auto pjes genci 07 Gush 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Pajisje
Të tjera
Shesim pjes te automjeteve te importuara nga jasht ..... ju ofrojm pjes origjinale me garancion si dhe blejm kerre te demtuara per meshum info ju mirpresum ne telefon me respekt pronari firmes Genci .... Kujtim Aliu 044 658 050 ose ne imellen kujta_83_19@hotmail.com...
edhe nje keshill kemi edhe disa automjete tjera mirpo skemi mujt mishti mupa ne foto sepse web faqja internetit nuk naj lejoj me ba meshum foto sipershembull FORD eskord mondeo viti 2000 1.8 tdi me klim ford galaxy 1.9 tdi me 7 ulse 2001 viti 6 shpejtsi motorra per Kombi busVW T2 T3 T 4 diesel krye motorrit per t4 boshpump bllok karter sidhe1.9 TDI . BMW Delfin 325 TDS 1995 viti me klim BMW benzin 1.6 delfin me fellne. Renault >megane skenik viti: 2000dti klim ABS airbag Alfa ROMEO 2.5 DIZELL viti 2000 2.0. .mazdat 3 copa 626 Nissan primera 2.0 diezel viti 97dhe .gol1 golf2 .edhe vekter aster 1.7dizell matorr japan corsa 1.5 poashtu motorr japan Opel Omega 2.5 TDi klim viti 1999OPEL ASTRA G.2.0 1.7 DTL kompjutet boshpumpes1’7 japan 2002 Vectra C 2.0 eger ventil opel 2.2 2003 Opel Astra H 1'9 cdti 2007 viti. Zamajac Radiator te ujit Audi 80 turbo diesel Audi b4 1,9 TDI boshpump menkabell tgat turbin lladnjak .Radiator per 2.3 benzin AUDI a4 TDI viti 1998dhe AUDI a6TDI 1.9 viti 2000 audi a6 c4 2.5 karavan viti 1997poashtu AUDI a6 2.5 TDI Automatik tiptronik viti 2000 ndrruesin eshpejsive Motorra per golf 4 e golf5 menjaq 5 shpejtsi shkoda fabia pa boshpump 1.9 TDI viti 2004 .mercedes 200 dizell viti 90 mercedes c klasa 220 dizel viti 97 mercedes 250 viti 89 dizell modeli 124 mercedes Eklase eleganc seria 210 300 turbo diesel viti 99 dhe mercedes E klas 250 pomp hidraulikut me rrym per S klas 400 v8 E klas shtrengus rrypit per Mercedes A klas 180 .Mercedes Vaneo 2000 - 2004 viti
211 turbo dizel seria 2010 m kima 98 viti bajm ndrrimin e motorrav per te gjitha veturat sidomos audi A4 A6 A8prej vitit 1997 ederi 2004 Audi pasat B 5
qekan motorr 2.5 tiptronik ne ikthejm ne 1.9 TDI audi 100 c4. 2.5 viti 91 Per pjes Audi A3 2.0 TDI viti 2006 me 1 bregasno manuel 6 shpejtsi. Passat 3c branik tpar me senzora per audi a6 c6 krye vollanit Sline 2007 viti. Dhe rregullimin e turbinave apo zemren ere te turbos .Fara shtopa per mrcedes cKlass E klass etj
auto pjes genci
044658050
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione