RISI Aditivet cilesore JLM N'Kosove PARTS-CENTER

0 EUR

Shitet nga: Armend 23 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Të tjera
-Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Mekanikut !!!!
Dergojme porosi sipas adreses
Ne Facebook Jlm Lubricants Albania
-Additivet JLM tashme ne Shqiperi .
*Pastrues Injektoresh
*Pastrues Benzine
*Pastrues Kataliti
*Pastrues EGR Benzinen
*Pastrues EGR Diesel
*Pastrues Extreme Diesel
*Pasrues Radiatori
*Bllokues rrjedhje Radiatori
*Pastrues motorri
*Vaj Per Gaz/Pline
*Depozita Gazi + llamp spihune
SI DHE PRODUKTE TE TJERA PERDORIM SERVIS
Produktet Jane profesionale
Si dhe produkte te tjera nga faqja
www.jlmlubricants.com si dhe youtube i gjeni perdorimin dhe efektin e padiskutueshem te shpjeguar me video.
Biljard dinamik shank shankeric biliard separe fotele kauqa tavolin tavolina karrika dinamic zek fliper rraketaqe flipera rrake agregat gjenerator boxer bokser pingpong pingponga shank shanku shanki pikad televizor frigo separeja invetar mobilje mobile kalorifera perde perdja garnishtja metrra bmw.citr oen.peugeot, invertar kauqa mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.I mega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, the X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , the company Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL,
Leaflet
Në fillim