Bagazh me shtaga THULE

375 EUR

Shitet nga: Kastriot 02 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Pajisje
Të tjera
Shitet bagazhi për veturë i firmës më të mirë THULE, i ri dhe vetëm njëherë i përdorur për një rrugë CH - KS.

Është gjendje perfekte pa vërejtje. Ka qenë i montuar në VW Tiguan 2017.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione