Bejm ngjitjen e foliave

Shitet nga: mergimi 16 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Bejm ngjitjen e foliave ne te gjitha llojet e veturave ne menyren me profesionale. Folia ne xhamin e gypekit behet si ne vendet perendimore pa prerje. Po ashtu kem edhe folie speical per fara dhe stopa te veturave. Per me shum informtata mund te kontakoni edhe ne viber +37744359414 ose ne faqen ne facebook https://m.facebook.com/autofolieGimi/
mergimi
044359414
Leaflet
Në fillim