Ulse per VW Sharan

140 EUR

Shitet nga: Festim Azemi 27 Korr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjilan
Pajisje
Të tjera
Ulse (rezerv) per vw sharan. 350€ e pata ble, gati se e pa perdort (po shihet dhe ne foto).
Festim Azemi
+4915755762013
Leaflet
Në fillim