Publikuar: Maj 16 2022 06:45

Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w

Publikuar: Maj 16 06:45
Shikime: 2
Shes muziken per vetur,ne gjendje te mir,dy bufera dhe nje zmadhuse ( pojaqall ) 640 wat,ndrrim me agregat ose qka te me konvenon,per me shum kontaktoni ne 049843195 dhe viber +38349843195.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049843195

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione