Shitet & Nderrohet Shprici Krächer

700 EUR

Shitet nga: Veton Gashi 03 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Klinë
Pajisje
Të tjera
Shitet Kräscheri ne gjendje fenomenale i ardhun prej zvicrres 🇨🇭 i servisum komplet eshte edhe me uj te nxeht funksionale ...!!!

3 klipsh ujt te ftoft dhe te nxeht funksionale plus bocen e shamponit

Ndrrim me qka tem Konvenon

Viber +383 49 197531
Veton Gashi
+38349197531
Leaflet
Në fillim