Zorrë

50 EUR

Shitet nga: Valentin Marmullaku 26 Maj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Pajisje
Të tjera
Zorra shum ne gjendje te mir posedon mekanizmin dhe te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje zorre 25-30 M e gjate origjanale e posaardhur nga gjermania per qdo hollsi te metutjeshme na kontaktoni ne nr 049322923 ju mirepresim po ashtu mund te na kontaktoni edhe per ahum gjera te tjera
Valentin Marmullaku
049322923
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione