Dritare Alumini

Shitet nga: Kadri Zeneli 24 Nën 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Lipjan
Pajisje
Të tjera
10 dritare alumin,3 dyer te terasave alumini dhe 1 dyer e hymjes e plastikes.Vin bashk me rileta te brendshme.
Qmimi me marrveshje
Kadri Zeneli
044780432
Leaflet
Në fillim