Ngjyrosja e disqeve me.ngjyra pluhur

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Plus Paints 22 Jan 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lipjan
Pajisje
Të tjera
Para dhe pas
Plus Paints
Kompani e specializuar në ngjyra dhe kimikate industriale. Prodhon ngjyra dhe pigmente për industrinë e përpunimit të drurit dhe metaleve
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
45301770
Plus Paints
45301770
Leaflet
Plus Paints
Ngjyrosje e fellneve me pluhur 200 EUR
Shesim ngjyra Industriale 0 EUR
Ngjyra 0 EUR
Ngjyrosja e fellneve me pluhur 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione