Amortizera

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Prototip 10 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim amortizatore te te gjitha llojeve te veturave ,kombive ,buseve ,kamioneve ,xhipave ,etj.
Gjithashtu bejme riparimin dhe rikonstruktimin e tyre .
Garantojme nga 6 muaj deri ne 1 vit .
Prototip
044651805
Leaflet
Në fillim