Autodiagnoza vcds 20.4.1 dual-k+can

50 EUR

Shitet nga: Am 14 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Autodiagnoz 20.4.1 dual-k + can autodiagnoze për vw,audi,seat,skoda qe mundëson leximin dhe fshirjen e gabimeve për automjete të prodhuara deri ne vitin 2020,leximin e senzorëve, matje te ndryshme në motorr , kodime dhe programime të ndryshme, heqja e tingullit per rryp, regjenerimin e partikel fiterit,leximin e kilometrave, resetimi i servisit, programimi çelsav, dritav e shumë opsione tjera.
Vw, audi, seat, skoda, golf, passat,
Dergesa bëhet në të gjithë Kosovën
Viber/whatsapp +37744214262
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione