Kofer per Motor

0 EUR

Shitet nga: Ozan 03 Dhj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Shitet seti i koferave te brendit Motto Guzzi.
Koferet jane te modelit me te re dhe te pa perdorura.
Leaflet
Në fillim