Llustera Ndriçime "DOMI" Chandelier

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ndriçime "DOMI"Chandelier 08 Maj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Ndriçime per shtepi ,restorane,kopshte ,lokale ...
Te ne do te gjeni ndriçime te modeleve me te reja te brendeve italiane,me çmime promovuese,
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë
Na vizitoni në Sallonin e ndriçimeve ne Prishtine,
Rr.Kodra e Trimave , Magjistrale Prishtinë - Podujevë
( perball tregut te kafshëve)
Mob/vib : +383 44 353 170
Ndriçime "DOMI"Chandelier
+383 44 353170
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione