Shitet GjysemAlfa

80 EUR

Shitet nga: Faton Selmani 09 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet shproeti Gjysem Alfa ne gjendje shume te mire dhe ngroh shum mire
Faton Selmani
045387458
Leaflet
Në fillim