Ventilator dhe rrethoja

0 EUR

Shitet nga: .. 25 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Ventilator 2cop tre fazor dhe rrethoja te zingume 3x1.8m sasia 19 cop dhe rrethoja te plastikes 2x1m sasia 8cop vetem per bleres serioz na kontaktoni ne keta numra 044-185-229 049-185-229
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione