Bosch Industrie

Shitet nga: Lili 21 Gush 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

190 EUR   270 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Bosch per qlirimin e Burrmeve per Makina Kamiona dhe per Industrie i ardhur nga Gjermania i bajtur po jo shume i perdorur ne gjendje te mir.
Datat dhe perdorimi shikoni ne Foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim