Shes elektro motorrat dhe tehat

Shitet nga: Mirlind 27 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Shes 3 elektro motorra dhe 3 teha jan t'ardhun prej zvicrre ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim