Newholand 122 Urgjent

7 500 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: Bedri 30 Gush 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Burim
kombaja ne gjendje perfekte dhe eshte modeli qe nuk ka defekte .dhe hargjimet shume te vogla .bunkeri i zene 1400 kg grur. gomat e mira 90% te reja .motorri ne gjendje shume te mire si dhe komplet kombaja ne gjendje teper te mire
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione