Pllugj

330 EUR

Shitet nga: Kujtim Aliu 10 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten pllugjit te po sa ardhun nga holanda pllugjit jan shum te mir dhe jan te gatshem per pun
Kujtim Aliu
044544743
Leaflet
Në fillim