SHITET PRESA JOHN DEERE 342A

0 EUR

Shitet nga: Berat 25 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
SHITET PRESA JOHN DEERE 342A SISTEMI LYRJES AUTOMATIK; HAPET DHE MBYLLET NE MENYR HIDRAULIKE ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA:
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione