Presa John Deere 342 A

3 799 EUR

Shitet nga: Avni 12 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet presa ne gjendje shume te mire pune. Eshte nje nder serite me te qendrueshme te presave. Ben lyerjen automatike te mekanizmit, e ka boksin e ri dhe i ka dy pale thika te reja, bene numerimin e ballave/duejve ne menyre automatike, ka gomat e reja.

Per detaje te tjera na kontaktoni ne telefon.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione